ZĀĢĒTAVA

LSAB piedāvā visu instrumentu klāstu un to servisu zāģētavām. Laika gaitā esam izstrādājuši modernus risinājumus, un šobrīd esam vadošais griezējinstrumentu ražotājs Skandināvijas un Baltijas valstīs. Šeit Jūs variet atrast informāciju par mūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem.

ĒVELĒŠANA

Lielākā daļa sazāģētās koksnes tiek ēvelēta. LSAB piedāvā visu griezējinstrumentu klāstu ātrgaitas ēvelēšanai. Mēs ražojam visaugstākās kvalitātes standarta, kā arī pielāgotus instrumentus. Mūsu klienti atrodas visā pasaulē. Lasiet vairāk par mūsu piedāvājumu šeit.

KOKAPSTRĀDES UN MĒBEĻU RAŽOŠANAS NOZARE

Koks ir dabiskākā izejviela mēbeļu ražošanai, un pieprasījums pēc tā pieaug. LSAB piedāvā augsti kvalificētu tehnisko atbalstu un visu griezējinstrumentu klāstu. Lasiet vairāk šeit.

LX60

Inovācija no LSAB

Mēs sākam piedāvāt Langshyttan LX60.

Zāģlentas ar 60% ilgāku darbības laiku un 75% mazāku plaisāšanas iespēju. LX60 tiek piedāvātas ar pielāgojamu garumu un ziemas zobu, kā papildopciju. Ja Jūs vēlaties izmēģināt šo produktu, spiediet šeit.

ILGTSPĒJA

Ko mūsu nozarē nozīmē ilgtspējība?

LSAB stratēģisko darbu caurstrāvo ilgtspēja, un mēs esam definējuši sešus mērķus mūsu ilgtspējas darbam, kas ir saistīti ar globālajiem mērķiem.

Jaunumi

LSAB Långshyttan intends to continue to grow

Text & foto Gabriel Nilsson, Dalarnas Tidning. Tisdag 23 nov. 2021. Långshytteföretaget intends to continue to grow LÅNGSHYTTAN. The combination of material shortages and skyrocketing prices is currently a problem for many companies.…